Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGNE PERSSON MELIN (född 1925): 3 dlr, Höganäs Keramik, stengods, signerad S P-M (Signe Persson Melin) samt Höganäs Studio, höjd ca 8 - 13,5 cm
Liten nagg i övre kanten på höga vasen
850041
2020-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här