Victor Vasarely serigrafi
2020-12-06
849873
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Geometrisk komposition, signerad samt numrerad 21/80, färgserigrafi, bildyta ca 86x70 cm