Joakim Allgulander
2020-12-06
849768
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): Chandelier, signerad Joakim Allgulander, 136/240, färglitografi, bildmått ca 68x48 cm