Ulrica Hydman Vllien litografi
2020-12-05
849704
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad 3/300, litografi, motivmått 36x47 cm