Angelica Wiik färglitografi
2020-12-05
849663
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerad Angelica Wiik, 233/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 83x59 cm, oramad