Fat
2020-12-12
849650
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FAT, Kina, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 34 cm
Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika
Mindre lagning