Tempelklocka
2020-12-12
849647
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TEMPELKLOCKA, Burma, 1800-tal, brons, höjd ca 21,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage