Snusflaska
2020-12-12
849637
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SNUSFLASKA, Kina, pärlemor, höjd ca 8,5 cm
Proveniens: Nils Widlunds samlingar
Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika
Smärre slitage