Snusflaska
2020-12-12
849636
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SNUSFLASKA, Kina, malakit, höjd ca 5,5 cm
Proveniens: Nils Widlunds samlingar
Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika
Smärre slitage