Klubbat för:
6 000 SEK
9 000 SEK
PILGRIMSFLASKA, Kina, 1800/1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 48 cm
Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika
Lagning på ena hänkeln
849627
2020-12-12