Silverskål från Thailand
2020-12-08
849623
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKÅL, sterlingsilver, omkring 1900-talets mitt, Thailand, punsad och ciselerad dekor, stämplad Made In Siam, höjd 5, diameter 11,5 cm, vikt ca 103 g