Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst Storskärgård", signerad roland S, färglitografi, bildmått 36x54 cm
Lös i ram
849550
2020-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här