Komposition
2020-12-20
849537
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, olja på papper, signerad, 34 x 48 cm.
Fint skick, ej examinerad ur ram.