Hans-Agne Jacobsson, taklampor
2020-12-03
849499
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HANS-AGNE JACOBSSON, 1 par taklampor, 1950-tal, opalinglas, teak, vitlackerad metall, båda etikettmärkta, diam 22, höjd ca 65 cm
Bruksslitage, färgbortfall, glaskupor med kantnagg (döjs under metallmontering) ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen