Lisa Rinnevuo färglitografi
2020-12-03
849476
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): Porträtt, signerad Lisa Rinnevou, 39/190, färglitografi, bladmått ca 40x37 cm