Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILS JONSSON, "Arild", sideboard, Troeds, 1960-tal, ekfanér, skjutdörrar vid sidor samt centralt med 4 lådor, höjd ca 78, 191x45 cm
Bruksslitage
849475
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här