Klubbat för:
4 800 SEK
4 000 SEK
ELIS BERGH (1881-1954), tillskriven, bordslampa, C G Hallberg, Stockholm 1920/30-tal, fot av nysilver, höjd ca 60 cm
mindre repor på fot, skärm medföljer
849427
2020-12-05