Matbord i teak Johannes Andersen
Klubbat för:
5 400 SEK
6 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, matbord i teak, 1 utdragsskivor, tillverkat av Uldum Möbelfabrik, Danmark, 1960-talet, höjd ca 73 cm, bredd ca 90 cm, längd ca 170-240 cm
Bruksslitage, mindre repor och nyansskillnader
849401
2020-12-03