Rysk empire ampel
2020-12-07
849359
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 EUR |
EMPIRE AMPEL, Ryssland 1800-talets början, för sex ljus, stomme av patinerad koppar och förgylld brons, diameter 57 cm, höjd 82 cm
Slitage, mindre skador och delar saknas