Silver ljusstakar, ett par av Waslij S. Semenow
2020-12-07
849358
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 EUR |
LJUSSTAKAR, ETT PAR, silver, Waslij S. Semenow, kontrollmästare Nikolai Dubrovin, Moskva 1852-1855, höjd 23,5 cm, vikt 714 g.
Små skador och slitage.