Kaffeservis silver
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, PUNSCHKOPPAR, 6 st., silver, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, höjd 24-8 cm, punschkoppar med hamrad yta, höjd ca 5,5 cm, total vikt ca 1321 g
Bruksspår, ställvis slitage och repor
849266
2020-12-08