Pianolampa
2020-12-08
849234
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PIANOLAMPA, 1900-talets mitt, metall samt trä, ställbar, höjd ca 25 cm
Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen