John Thorgren olja
2020-12-08
849095
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN THORGREN (1918-2000): Landskapsmotiv signerad samt daterad -79, olja på duk, ca 47x33 cm