Golvlampa 1900-tal
2020-12-08
849008
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, för 8 st lampor, höjd ca 169 cm
Bruksslitage, saknar skärm, SAV garanterar ej funktionen