Ring 18K guld med blå sten
2020-12-13
848975
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18K guld med blå sten, stämplad, AGLN, Göteborg, otydligt årsstämpel, ringstorlek ca 18,25/57, vikt ca 3 gram,
Bruksslitage.