Guena Roqozny olja
2020-12-05
848920
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUENA ROGOZNY (1948-2001): Gustav Adolfs kyrka signerad Rogozny, olja på duk, ca 24x30 cm
Oramad