Manschettknappar 18k guld
2020-12-13
848885
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, svenska importstämplar, monogramgravyr, längd 2 cm, vikt 5 gram.
Mindre bruksslitage.