Pablo Picasso efter
2020-12-08
848842
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, färglitografi, bildmått ca 26x41 cm