Henri Matisse efter färglitografi
2020-12-02
848804
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE, efter, "Lierre en fleur", 1958, färglitografi, ur Verve, no 35-36, signerad och daterad i trycket, bildmått ca 23x24 cm