Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
TORSTEN WILNER (1886-1927): Sommarlandskap vid sjö, olja på duk, signerad, daterad -22, bildmått . 81 x 117 cm
Framstår i gott skick
848766
2020-12-07