Olle Ångkvist
2020-12-08
848757
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE ÄNGKVIST, teckning, monogramsignerad, daterad 12.11.89, bildmått (innanför passepartout), 10x16,5 cm
Framstår i gott skick, ej exainerad ur ram