Örhängen 18k guld med pärlor
2020-12-08
848753
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, odlade saltvattenspärlor, omkring 1900-talets mitt, skruvsystem, vikt under 1 g
Bruksslitage.