Dekorelement
2020-12-13
848648
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
DEKORELEMENT, 1 par, glaserat lergods, 1900-talets andra hälft, höjd 19 cm
Krackelyr, visst glasyrbortfall, spår av sand