Lennart Aschenbrenner färglitografi
2020-12-12
848548
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): färglitografi, signerad, daterad -83 och numrerad 10/65, ca 87x59 cm
Ej examinerad ur ram