Slava Kliuchnikov oljemålning
2020-12-01
848464
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Svartmes, 2016, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 22x30 cm, oramad