Pallar ett par
2020-12-11
848421
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PALLAR, ett par, gustaviansk stil, skuren dekor, kopplade ben, höjd ca 48, 50x37 cm
Skador, slitage, fläckar