Lars-Gunnar Nordström träsnitt
2020-12-07
848310
| Klubbat belopp | 920 EUR |
| Utropspris | 500 EUR |
LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (1924-2014) kvinna, slutet av 1940-talet, träsnitt, bildyta 22x13 cm
Proveniens: C-J af Forselles till nuvarande ägare