Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Sydländskt motiv, olja på duk, signerad och daterad -67, ca 40x32 cm
848243
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här