Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
TELEFONAPPARAT, 1930/40-tal, ekfodral, bakelitdetaljer, märkt K. Telegrafverkets Verkstad, Stockholm, bricka med nr 75, höjd 59 cm
Bruksslitage
848231
2020-12-01