Leune takplafond Paris 1910/20-tal
2020-12-01
848195
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LEUNE, takplafond, Frankrike 1910/20-tal, gult, blått och blästrat glas, dekor av svalor, signerad Leune, diameter 35 cm