Modell
2020-12-07
848153
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MODELL till pall, signerad Christian Sylvan julen 1930, utförd i päronträd från Järstad, stoppad och med textil klädsel, högsta höjd ca 28,5 cm
Slitage, fläckar