Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖRAN STRAND, skrivbord, 1960-tal, modell A10, fanérad i valnöt, Lelångs Möbelfabrik, höjd 70, 140x72 cm
Blekt, slitage
848116
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här