Lennart Jirlow färglitografi
2020-12-01
848073
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (1936-2020): Växthus, signerad L Jirlow, 69/285, blindstämplad Mourlot, färglitografi, bildmått ca 39x27 cm