Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): Kompostion med stol, signerad, olja på duk, ca 57x38 cm
Duken har släppt från spännramen i ena hörnet, slak duk
848043
2020-12-07