Slava Kliuchnikov oljemålning
2020-12-01
847946
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Liljekonvalj", signerad och daterad atergo V Kliuchnikov -16, olja på duk, 39x44 cm