Slava Kliuchnikov oljemålning
2020-12-01
847944
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Blåmesen", signerad V Kliuchnikov, olja på duk, 18x24 cm, oramad