Rikard Lindström oljemålning
2020-12-05
847914
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943): Gibraltar sett från nordväst, olja på pannå, 62 x 100 cm, signerad.