Oidentifierad konstnär
2020-12-08
847910
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, signerad H Tate, omkring år 1900, olja på duk, bildmått 38x50 cm
Viss ytsmuts med mindre fläckar