Takkrona
2020-12-08
847838
| Klubbat belopp | 140 EUR |
| Utropspris | 200 EUR |
TAKKRONA, snidat trä, sex ljuspunkter, förgylld, diameter 80 cm, höjd 75 cm, 1900-talets mitt.
Mindre reparationer