Klubbat för:
1 200 SEK
800 SEK
SHAKER, C.G.Hallberg, nysilver, 1900-talets mitt, med handtag och pip, dekor av blommor, stämplat C.G.H ALP, höjd ca 23
Bruks- och åldersrelaterat slitage
847766
2020-12-06